hasanpeker35
3 Takipçi | 6 Takip
07 10 2013

KADIKÖY KURYE

Kadıköy Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya güniçi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Kadıköy Kurye motorlu kurye hizmeti veren Kuryepera kurye'nin alt şubesi olan ticari bir kuruluştur. Şubemize, merkez ofis numaramız olan 0 212 617 7060numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. 
Kadıköy Kurye şirketine gelen her gönderi Kuryepera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden şubemiz gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmak bizim işimizin adıdır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. KuryePERA kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için Kadıköy kurye şubesinde de kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Kadıköy kurye' ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Kadıköy kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.

20
0
0
Yorum Yaz